Kontakt Namsen Auto Grong

Erik-Sorkilflaa.jpg
Erik Sørkilflå
Salgsleder 
Geir-Arne-Opdahl.jpg
Geir Arne Opdahl
Selger 
Jo-Morten-Grande.jpg
Jo Morten Grande
Selger 

Chat via Facebook

Lukk

Årsmodell

-

Lengde

-
cm

Pris

-
kr
Denne bobilen står hos Namsen Auto Grong.

Hymer B 584 Helintegrert 2,8 TD / 122 hk *Barløsning* NÅ kr 199 900

SJELDEN HYMER B 584 MED BARLØSNING!

Velholdt bil med fin utstyrskombinasjon - inklusive hengerfeste (tillatt hengervekt på 1600 kg)!

Fin bil med Thruma luftvarme, stor sittegruppe, romslig bad med eget dusjkabinett, markise, takstige, sykkelstativ, vendbare komfortstoler foran, heve / senkeseng, radio / CD m.m++

Selges svært gunstig, som forevist uten garanti!

TA KONTAKT FOR MER INFO!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,
noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra
Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!

Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.
Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!
Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!
Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Thruma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++
Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.


Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no
Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no
Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no
Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no
Rune Hanssen - 902 82 952 / rune@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim

Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no
Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no


Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Har du spørsmål om Hymer B 584 Helintegrert ?

E-post:
Telefon/Mobil:
Spørsmål / beskjed til Namsen Auto Grong:
Planløsning
Teknisk info
Årsmodell1998
Kilometerstand142244
Sengeplasser4
Antall seter4
Lengde, cm606
Bredde, cm227
Motoreffekt122
Motorvolum2.8
Totalvekt3400
Egenvekt2790
GirkasseManuell
HjuldriftForhjulsdrift
Utstyr
  • Fast toalett
  • Gassalarm
  • Hengerfeste
  • Kjøleskap
  • Luftvarme
  • Markise
  • Radio/CD
  • Sykkelstativ
  • Takgrind/stige
Se flere artikler
Relaterte artikler
5 års Norgesgaranti
Gjør en trygg handel